top of page
krádež 3-min_edited.jpg

Systémy pro vytápění a chlazení

V naší nabídce naleznete široký sortiment systémů vytápění a chlazení určeného pro průmyslové, skladové a komerční prostory.

 

Průmyslové a skladové objekty standardně využívají teplovzdučné jednotky, sálavé panely a dveřní nebo vratové clony.

 

Komerční objekty, hotely, nákupní centra a restaurace využívají především kazetové fancoily a dveřní clony.

Sálavé panely

Se sálavými stropními panely je možné vytápět místnosti a haly hospodárně a energeticky úsporně. Použitím sálavých stropních panelů jsou vytápěné místnosti vytápěny sálavou energií.

 

Velkou výhodou tohoto systému je nízké teplotní rozvrstvení v halách a výsledná teplota Úspora energie (proto ideální i do vysokých hal), stejně jako bezprůvanový a tichý provoz.

 

Vytápění sálavým teplem znamená absolutně tichý provoz, žádnou cirkulaci vzduchu, rovnoměrné teploty v celé místnosti a žádné nebezpečí požáru.

PULSAR-min.png

Pulsar

DuckStrip_4-1 hallsystem-min.jpg

Duckstrip

Fancoily a Kazetové jednotky

Atraktivní design, vysoká spolehlivost, nízkohlučný provoz.

 

To jsou vlastnosti, které charakterizují naše fancoilové jednotky. Díky zcela novým modelům Carisma CRC, CRT a CRR, modelům CRSO a Maestro pro připojení potrubí, inovativnímu 4cestnému kazetovému zařízení SkyStar nebo nástěnnému modelu Fly nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení pro příjemný pokojové klima.

Všechny naše fancoily se účastní programu certifikace výkonu Eurovent.

Carisma-Fly-min.png

Carisma Fly

Cassette_SKY_1-min.png

SkyStar

CRC-CRT-1-min.png

Carisma CRC

Dveřní a vratové clony

S našimi vzduchovými clonami vytváříme přirozené vzduchové bariéry, které chrání před vnikáním studeného vzduchu v zimě a teplého vzduchu v létě. Chrání také před nežádoucími pachy a hmyzem a prachem.

 

Naše vzduchové clony jsou všestranné. Od esteticky stojícího designového zařízení až po průmyslová zařízení, ať už nízkoteplotní nebo vysokoteplotní, ať už elektrická nebo pouze bez topného registru - naše zařízení splňují všechny požadavky na energeticky úsporný provoz i na teplo a pohodlí ve všech oblastech.

Econ-C-1-min.png

Dverní clona

Tubex_neu (1)-min.jpg

Vratová clona

Teplovzdušné jednotky

Ať už se jedná o vytápění, chlazení nebo jen ventilaci, s naší širokou nabídkou různých ohřívačů vzduchu vytváříme to nejlepší řešení pro každého zákazníka.

 

Díky dlouholetým zkušenostem jsme jediní v našem segmentu trhu schopni zaručit vysoké výnosy, výkon a odpovídající potřebné teploty vyfukování i při nízkých teplotách.

 

Jetstream

COMFORT_POLARIS-min.png

Comfort

ATLAS-min.jpg

Atlas

bottom of page